top of page

ÜRÜNLERİMİZ

Endüstriyel kullanım amaçlı dizayn edilmiş profesyonel çözümler...

KAYAR KAPILAR

MENTEŞELİ KAPILAR

COOL IT yana kayar kapılar, gıda ve soğuk depolama endüstrisi için  dizayn edilmiş hijyen belgeli kapılardır. Soğuk  +0C°,  donuk  -28C° ve Şok muhafaza  -40C° odaları yanısıra genel kullanım amaçlı tasarlanmış modelleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik  alternatifler ve donanımlarda sunulmaktadır. Ürünlerimizi Katalogdan

inceleyebilir detaylı bilgi için 

 bize hemen ulaşabilirsiniz.

COOL IT menteşeli kapılar, gıda ve soğuk depolama endüstrisi için dizayn edilmiş hijyen belgeli kapılardır. Soğuk muhafaza odaları ve genel kullanım amaçlı tasarlanmış modelleri ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek alternatifler sunulmaktadır. Ürünlerimizi Katalogdan

inceleyebilir , detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

FLİP-FLAP KAPILAR

COOL IT Flip-Flap (Çarpma) kapılarımız,

tesisinizde çalışma alanlarını bölmek, hava a

kımını engellemek ve kolay geçiş olanağı sağlamak amacı ile tasarlanmış kapılardır. Gıda tüzüğüne uygun , endüstriyel dizayn ve hijyen belgesine sahip ürünlerdir. Modern tasarımı ile tesisinizde ihtiyaç duyulacak noktalarda uzun yıllar kullanabilirsiniz. 

Ürünlerimizi Katalogdan inceleyebilir , detaylı bilgi için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

DM MENTEŞELİ KAPILAR

COOL IT DM model menteşeli kapılar İmalat alanları ve depolama için dizayn edilmiş mıknatıslı ve yaylı menteşe özellikleri ile kendiliğinden kapanan özel tasarım hijyen kapılardır. Hijyen geçişleri , Soğuk muhafaza odaları ve genel kullanım amaçlı tasarlanmış modelleri ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek alternatifler sunulmaktadır. Ürünlerimizi Katalogdan inceleyebilir , detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

YANGIN DAYANIMLI KAPILAR

COOL IT yangın dayanımlı, sertifikalı kapılar imalat alanları ve depolama için dizayn edilmiş, hijyen belgeli kapılardır. Soğuk muhafaza odaları ve genel kullanım amaçlı tasarlanmış menteşeli ve yana kayar modelleri ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek alternatifler sunulmaktadır. Ürünlerimizi Katalogdan inceleyebilir , detaylı bilgi için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

SARMAL KAPILAR

Bina içi ve dışı hareketlerin yoğun olduğu yerlerde tercih edilen bu Sarmal kapılar, ilgili mekanı dış koşullardan, nemden, ısıdan, tozdan ve kirden korumak ve aynı zamanda oluşacak enerji kayıplarını engellemek için ideal çözümlerdir. Daha hızlı hareket imkanı sunar. COOL IT Marka ROLLMASTER ürünümüz komple yıkanabilir ve hijyen belgelidir. Gıda imalat alanları için özel dizayn edilmiş bu ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

DİKEY ÇALIŞAN İZOLASYONLU KAPILAR

COOL IT Dikey Çalışan (Giyotin) Soğuk oda ve Konveyör kapıları donanımları ve üst düzey güvenlik sistemleri ile projelerinizde ihtiyaç duyulan noktalarda kullanılabilir. Mekanizma ısıtmalı olarak -28C° oda içinde çalışacak şekilde sunulabilmektedir , detaylı bilgi için

bize ulaşabilirsiniz.

DARBEYE DAYANIKLI SOĞUK ODA KAPILARI

COOL IT Cool flex darbelere dayanıklı yeni nesil soğuk oda kapıları ile çarpma riski olan noktalar için işletmenize çözüm sunabiliriz. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

YANGIN DAYANIMLI SARMAL KAPILAR

A1S yangın dayanımlı, sertifikalı kapılarımız korunması istenen alanlar ve yangın riski olan noktalarda 120dk / 240dk yangın dayanım özelliği ile sunulmaktadır. Tesislerinizde ihtiyaç duyulacak duman sızdırmazlık özelliği ve 120dk yangın dayanımı olan yangın perde çözümleri mevcuttur. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için  müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

A’dan Z’ye Tüm Kapılar ve Yükleme Sistemleri 

Firmamız COOVA geçiş sistemleri , sektörlerin kapı ihtiyaçlarına, doğru, güvenilir, emniyetli ve enerji verimliliği sağlayan çözümler sunmaktadır. İşletmelerin verimliliğini arttıran, insan güvenliğine önem veren tüm kapı çözümlerimizin, işletme hayatları süresince de, bakım ve onarımlarını yaparak güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlıyoruz. Distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz COOL IT ürünler avrupa birliği gıda şartnamelerine uyumlu, soğuk depo kapılarımız ile daha sağlıklı ürünler üretmenize ve depolamanıza, diğer ürünlerimiz, endüstriyel kapı ve yükleme sistemlerimiz ile ürünlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde sevk etmenize, yaya kapılarımız ile işletmenizdeki giriş ve çıkışlarda güvenlik, konfor ve hijyen şartlarını yerine getirmenize yardımcı oluyoruz. Firmamızı seçerek, işletmeniz için gerekli olan tüm kapı ihtiyaçlarınıza tek elden çözüm bulma imkanını yakalamış olacaksınız. Diğer ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page