top of page
wilo10818_1140x_1.png

SERVİS VE ONARIM HİZMETLERİ

Daha iyi performans ve uzun ömürlü ürünler için…

En iyi performans için düzenli bakım , ürünlerinizin ömrünü uzatmak, her zaman iyi şekilde çalışmasını sağlamak ve sorunları ortaya çıkmadan önlemek için kapsamlı bir servis programının uygulanması çok önemlidir. Eğitimli ve sertifikalı profesyonel servis elemanlarımız ile tüm ürünlerimiz için gereken her türlü bakımı, yenilenme işlemlerini ve servis işlerini yapar ve optimum performansla çalışan, uzun ömürlü bir ürün elde etmenizi sağlarız.  Önleyici bakım şartları hakkında bilgi almak veya Servis talepleriniz için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

wilo10818_1140x_2.png

DANIŞMANLIK

TAAHHÜT HİZMETLERİ

Projelerinizde doğru planlama ile tasarruf sağlamanız mümkün…

Projelerinizde ihtiyaç duyulan kapı ve yükleme sistemleri ilgili danışmanlık ve projelendirme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Böylelikle  projenizde ihtiyaç duyulacak doğru ürünleri önceden belirleyebilir , bu ürünlerin projenize işlenmesi ile değerlendirme yapabilirsiniz. Buna göre altyapı ihtiyaçları inşaat aşamasında , süreç içinde planlanmış olacak ve daha sonradan oluşacak revizyonların önüne geçilmesini sağlayacaktır. Danışmanlık hizmetleri ve projelendirme hizmetleri ile ilgili müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Projelerinizde ihtiyaç duyulacak inşaat , mühendislik , taahüt hizmeleri konusunda destek verebiliyoruz. Bu konuda uzman kadrosu ile fabrika, okul, konut, konferans salonu, termik santral ve birçok alt yapı inşaatları ile çeşitli kurumların inşaat, renovasyon projelerini tamamlamış olan çözüm ortağımız Point Yapı Proje İnşaat Müh. Mimarlık San. ve Tic. Ltd. Şti.  ile iletişime geçebilirsiniz.

pointyapi.jpg
bottom of page